Felaket Kurtarma

Önemli verilerinizi asla riske atmayın!

 Herşeyin Bittiği Anda Tekrar Başlaması!

 İster sanal ister fiziksel sunucularınızı felakete karşı korur
 0 ‘a yakın zorlu RPO için uygun.
 İster On-Prem, ister Hybrid veya tamamen Uptime bulutu üzerinden.
 Kurumsal OS desteği (Windows, Linux, Unix)
 Kurumsal uygulama desteği (SQL, Oracle, Exchange, SharePoint vb.)
 İster tek bir sunucu ister Hypervisor veya Storage katmanı için uygulayın!

Uptime Backup İle Güvendesiniz

Zamanlanmış sunucu yedekleme hizmeti; Anlık,günlük, haftalık ve aylık yedekleme seçenekleri ile çalışan profesyonel bir yedekleme hizmetidir.

Hypervisor tabanlı felaket kurtarma

Hyper-V veya ESXi üzerinde kullandığınız önemli sunucularınızı 0 ‘a yakın RPO ile majör felaketlere karşı korumanızı sağlar. 2xBackup ek olarak WAN Optimizasyonu servisi ile 20Mbps WAN hattınızı ortalama 100Mbps kullanmanızı sağlar.

Esnek yapılandırma

Uptime ile felaket kurtarma senaryolarınızı ister kendi lokasyonlarınızda(On-Prem), ister Hybrid veya tamamen 2xBackup bulutu üzerinden kullanmanızı sağlar..

0 ‘a yakın RPO

Uptime önemli verilerinizi majör felaketlere karşı 0 ‘a yakın RPO değeri ile korumanız için yüksek maliyetli WAN hatlarına gerek kalmadan çözüm sağlar. Bu çözüm ile ister sunucu ister hypervisor ve ya Storage katmanını majör felaketlere karşı koruyabilirsiniz.

VMWare ESX,Hyper-V yedekleme

Uptime VMware ESX veya Hyper-V üzerinde kullandığınız tüm sanal sunucularınızı hypervisor katmanında İmaj bazlı yedekler ve geri yüklemenizi sağlar.

Sıkıştırma ve Global Veri Tekilleştirme

Uptime yedek alacağınız tüm verileri kaynaktan itibaren sıkıştırır ve tekilleştirerek yedekler. Bu sayede depolama alanında ve bant genişliklerinde ciddi tasarruf sağlar.

Uçtan uca güvenlik

Veriler kaynaktan itibaren AES-256 ile şifrelenerek yedeklenir, eğer dış ortama replikasyon yapılacaksa SSL ile bir kez daha şifrelenir ve hedefe ulaşır.

Sıkça Sorulan Sorular

Yedekleme hizmeti Kiralık Sunucu ile almış olduğunuz veya sonradan alacağınız yedekleme alanına müşteri tarafından yedeklenmesi gerekmektedir.Eğer yedek alma işlemini tamamen herşeyiyle firmamıza yaptırmak istiyorsanız, Bizimle irtibata geçerek konu ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kiralık Sunucu hizmeti ile birlikte /29 yani 5 adet kullanılabilir IP adresi ücretsiz olarak size verilmektedir.Bunun dışında talep edildiği taktirde ücretli olarak ekstra IP adresi sağlanmaktadır.

Veriler kaynaktan itibaren AES-256 ile şifrelenerek yedeklenir, eğer dış ortama replikasyon yapılacaksa SSL ile bir kez daha şifrelenir ve hedefe ulaşır..

Hızlı yedekleme dışında sunucuyu donanım bağımsız olarak ister sanal ister fiziksel sunucuya geri yüklemenizi sağlar. Ayrıca dosya bazlı geri yükleme de sağlar.