Sunucu Yedekleme-Kurtarma

Yedekleme ile ilgili KAOS ‘un başladığı nokta!

Verilerinizi Otomatik,Basit ve Güvenle Koruyun!

Uptime Backup İleGüvendesiniz

Zamanlanmış sunucu yedekleme hizmeti; Anlık,günlük, haftalık ve aylık yedekleme seçenekleri ile çalışan profesyonel bir yedekleme hizmetidir.

On-Prem yedekleme

Uptime yerel yedekleme çözümleri ile sanal veya fiziksel sanal sunucularınız üzerinde çalışan SQL, Oracle ve canlı uygulamalarınızı yedeklemenizi ve detaylı geri yüklemenizi sağlar..

Bulut (Cloud) yedekleme

Uptime işletme içinde kullandığınız önemli sunucularınızı ve verilerinizi ön yatırım yapmadan aylık ücret karşılığında çift kopya olarak tier 3+ veri merkezleri üzerinden minor ve majö durumlara karşı korumanızı sağlar.

Hybrid yedekleme

Uptime işletme içinde hızlı yedekleme ve geri yükleme yapabilmeniz dışında verilerinizi minor ve major durumlara karşı koruyabilmeniz için otomatik olarak bir kopyasını işletme dışında saklamanızı sağlar.

VMWare ESX,Hyper-V yedekleme

Uptime VMware ESX veya Hyper-V üzerinde kullandığınız tüm sanal sunucularınızı hypervisor katmanında İmaj bazlı yedekler ve geri yüklemenizi sağlar.

Sıkıştırma ve Global Veri Tekilleştirme

Uptime yedek alacağınız tüm verileri kaynaktan itibaren sıkıştırır ve tekilleştirerek yedekler. Bu sayede depolama alanında ve bant genişliklerinde ciddi tasarruf sağlar.

Uçtan uca güvenlik

Veriler kaynaktan itibaren AES-256 ile şifrelenerek yedeklenir, eğer dış ortama replikasyon yapılacaksa SSL ile bir kez daha şifrelenir ve hedefe ulaşır.

Sıkça Sorulan Sorular

Yedekleme hizmeti Kiralık Sunucu ile almış olduğunuz veya sonradan alacağınız yedekleme alanına müşteri tarafından yedeklenmesi gerekmektedir.Eğer yedek alma işlemini tamamen herşeyiyle firmamıza yaptırmak istiyorsanız, Bizimle irtibata geçerek konu ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kiralık Sunucu hizmeti ile birlikte /29 yani 5 adet kullanılabilir IP adresi ücretsiz olarak size verilmektedir.Bunun dışında talep edildiği taktirde ücretli olarak ekstra IP adresi sağlanmaktadır.

Veriler kaynaktan itibaren AES-256 ile şifrelenerek yedeklenir, eğer dış ortama replikasyon yapılacaksa SSL ile bir kez daha şifrelenir ve hedefe ulaşır..

Hızlı yedekleme dışında sunucuyu donanım bağımsız olarak ister sanal ister fiziksel sunucuya geri yüklemenizi sağlar. Ayrıca dosya bazlı geri yükleme de sağlar.