HAZIR

WEB

PAKETLERİ.

paketler

yaratıcı

ve

sıradışı

müşterilerimiz

size

özel

yazılım

özel yazılım

eticaret

mağazanız

olsun

eticaret paketlerimiz

sizin

için

en iyisi

paketlerimiz

uptime bilişim

kimdir?

2012 yılından bugüne kadar sunucu hosting sektöründe edindiğimiz tecrübe, teknoloji altyapısında oluşan bilgi birikimimiz yeni yatırımların kapısını araladı. Amacımız tüm kazancımızı edindiğimiz bu kadim topraklara, birikimlerimizi harmanlayıp, yine ait olduğumuz Coğrafyaya ve ülkemize tekrar teslim etmektir. Gerek özel yazılım gerek hazır yazdığımız yazılım uygulaması desteğinde bulunduğumuz müşterilerimizin, çözümsüz kaldıkları dönemde destek olmaya gayret ettik.

devamı...

uptime

Beğenmediğimiz işi, Size sunmuyoruz.,

Verdiğimiz karşılıksız destek, Uptime Yazılım şirketinin kurulmasına vesile oldu. Web Yazılım ve Tasarım alanında Türkiye’nin lider ajanslarından biri olmayı hedefliyoruz, müşterilerimiz için kurumsal web site, özel yazılım, kurumsal kimlik tasarımı ve dijital pazarlama alanında çözümler üretiyor. Hem hızlı açılan web siteler hemde SEO uyumlu sayfalar inşa etmekteyiz. Yaptığımız tüm çalışmalarımız mobil uyumludur. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

hizmetlerimiz...

uptime

hizmetlerimiz

üzerinde aktif özel sayfa
tasarladık

üzerinde aktif hazır tema
yayınladık

özel
iş tasarladık

500 üzerinde
sayfa inşa ettikuptime

İhtiyaç ve Hedef Analizi

Tasarım için gerekli olan ön çalışmaları yapmadan ise başlamak, markanızı sadece bir boya küpüne batırmaya benzer. O halde öncelikle genel olarak neyi amaçladığınıza, kendinizi nasıl ifade etmeniz gerektiğini birlikte karar verelim.

1

Amaca Uygun Tasarım

İlk aşamada belirlenmiş olan İhtiyaç ve Hedef Analizine bağlı kalarak, size özel yenilikçi tasarımınızı oluşturalım. Bu tasarımı oluştururken gereksiz görüntü kirliliğinden kaçarak verim alabileceğimiz uygun materyalleri kullanalım.

...
1

Optimizasyon ve Başarılı Tasarım

Tasarımı beğeninize sunduktan sonra gerekliyse üzerinde kritikler yapıp en ideal hale getirip, profesyonelliğimizin bizlere sağladığı faydaları görelim...

...
1

Web Tasarım

Dijital dünyada yansıtacağı etkiyi yılların tecrübesi ve günümüz modernliğinde tasarlıyoruz.

...
1

Kurumsal Kimlik

Tek bakışta tanınan bir marka olmanızı sağlayacak logo, kurumsal evrak, kartvizit, katalog v.b çalışmalarınızı yapmak için sabırsızlanıyoruz.

...
1

SEO

Arama motoru değerlendirmenizi yapıyor ve eksiklerinizin giderilmesini, rakiplerinize göre başarı oranınızın artırılmasını sağlıyoruz.

...

uptime

projelerimiz

proje detayı

  • Firma:Parti Class
  • Proje:web sayfası+logo
  • Site :www.particlass.com

proje detayı

  • Firma:Dental Figure
  • Proje:web sayfası+logo
  • Site :www.dentalfigure.com
aradığınızı bulamadınızmı ?
www.uptimebilisim.com
uptimebilisim.com