Uptime Bilişim

Web sitesi fiyatlarıWeb sitesi fiyatları
 • Web sitesi fiyatları

  Web sitesi fiyatları

  Nasıl bir  web sitesi yaptırmalıyım ? Web sitesi nasıl kurulur ? Web sitesi fiyatları nelerdir ? Web sitesi kurulurken neler gerekiyor ? Bir web sitesi kurdurmak istiyorsanız bu ana temel soruların cevabı sizler için çok önemli.  Web sitesi fiyatları firmaların ihtiyaçları doğrultusunda şekillenmektedir buyüzden dolayı web sitesi satın almaya karar verdiyseniz  ileriye yönelik ihtiyaçları belirleyip web sitenizin kurulumunu yaptırmalısınız. Web sitesi fiyatlarını tasarım, sayfa sayısı,  altyapı sağlayacısı, seo hizmeti, kullanıcı paneli özellikleri, mail , alan adı (domain) kalitesi gibi özellikler web sitelerinin fiyatlarını belirleyen etkenlerdir.

  Neden Bir Web Sitesi Kurdurmalıyım ?

  Hızla gelişen teknoliji ile internet şuan günümüz 2022 yılında insanlar için vazgeçilmez bir hale geldi. Durum böyle olunca her sektörde faaliyet gösteren firmalar web sitesi ile tanınabilirliği arttırma yada eticaret web sitesi kurdurarak satış odaklı satışlarını arttırma yoluna başvurdular. Rakipleriniz web sitesi yaptırarak zamanla marka değerini büyütüyor  ve satışlarını arttırıyor.

  TEKNOLOJİYE AYAK UYDUR , NİMETLERİNDEN YARARLAN !

  Web Sitesi Kurdurmaya Karar Verdiyseniz Ne Yapmanız Gerekiyor ?

  . Alan Adı :

  Bir Web sitesi yaptırmak istiyor iseniz bir alan adına sahip olmanız gerekiyor.  Alan adları Google tarafından kullanıcılarınızın aratacağı sitenize girerken arama motorlarına yazacağı adrese verilen isimdir. İnternet tarayıcılarından istediğiniz alan adını sorgulayabilir ve boşta olan bir alan adını satın alarak web sitenizin ismini belirlemelisiniz.(Alan adı fiyatları yıllık ortalama 150-200(marka adına göre değişiklik) gösterebilmektedir).

  . Depolama Hizmeti (Hosting)

  Depolama hizmeti oluşturduğunuz web sitesinin erişimini sağlayan , ve web sitenizin içerik sayfalarını internette yüklediğiniz adrestir. Alan adına adres dersek, barındırma hizmeti de evimiz gibi düşünülebilir.

  Web Sitenizin Sayfa Tasarımları

  . Web Sitesi Tasarımı :

  Her web sitesi birbirinden farklı işleve ve tasarıma sahip olabilir.Fakat web sitesi tasarımı yaptırır iken dikkat etmeniz gerekenler seo (Google arama motoru) ya uygun tasarlatmak hem sitenize doğru kullanıcı trafiği almanıza hemde Google tarafında görünürlülüğünüzü arttırmanıza yardımcı olur. Sitenizin Ana sayfasında , kategori detay sayfasında yer alan metinler seo içerikli olmalı , tasarımlar seo daki anahtar kelimelerinizi içermeli ve sitenin temel amacına uygun olmalıdır. 

  Özgün içerik Kullanmaya Özen Gösterin

  Web sitenizdeki sayfa  içeriklerinin özgün olmasına ve farklı sitelerden alıntı olmamasına dikkat etmelisiniz.Google arama motorları günümüzde okadar gelişti ki özgün olmayan , farklı yerlerden alıntı yapılan içerikleri Google alt sayfalarda gösteriyor hatta görünürlüğü engelleme gibi sert kurallar uyguluyor . Web sitenize içerik eklerken (yazı ,görsel vb.) özgün seçmeli taklitlerden kaçınmalısınız, Çalıntı içeriklerin hem arama motorları hem de kullanıcı deneyimi açısından web sitenize zarar vereceği unutulmamalıdır.

aradığınızı bulamadınızmı ?
www.uptimebilisim.com
uptimebilisim.com