Tarihçe

Uptime Bilişim

Uptime Bilişim olarak, kendimizi yeni nesil dijital yazılım ajansı olarak tanımlıyoruz. Yaptığımız her proje ile markalarımızın dijital varlığını ve marka değerini zenginleştirmeyi amaçlıyoruz. Benzersiz marka görünümlerini, kişiliklerini ve seslerini somut olmayan bir dijital dünyada bulabilmeleri için markalarımıza yenilikçi çözümler ve özgürlükçü özgün fikirler üretiyoruz. Türkiye’nin lider ajanslarından biri olmayı hedefliyor, müşterilerimiz için kurumsal web site, özel yazılım, e-ticaret ve dijital pazarlama alanında profesyonel çözümler üretiyor. Hem hızlı açılan web siteler hemde SEO uyumlu sayfalar inşa ediyoruz.Yeni müşterilerimize hep şunu söylüyoruz yüzlerce marka bizi tercih ederek yanılıyor olamaz;Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

sizinle Nasıl çalışıyoruz

01

ihtiyaç belirleme

İşimize ilk sizleri tanıyarak başlıyoruz, kolları sıvazlıyoruz sizin için uygun pazarları ortaya çıkartıp hangi platformalarda olmanız gerektiğini çıkartıyoruz.

02

planlıyoruz

Projenize başlamadan önce karşılaşacağımız, yapacaklarımız ve ihtiyaç duyacağımız tüm süreçleri bir zaman çizelgesi içerisine alarak işimizi planlıyoruz.

03

sunum ve onay

Bu güne kadar edindiğimiz derin bilgi ve tecrübe ile sizler için en iyi çalışmalarımızı hazırlayarak sizlere demo sunumu çalışması yapıyoruz..

04

yayın ve destek

Onayınız alındıktan sonra projenizi yayına alıyoruz. Destek gerekirse biz hep buradayız.

aradığınızı bulamadınızmı ?
www.uptimebilisim.com
uptimebilisim.com