Uptime Bilişim

E-Ticaret Mobil UygulamaE-Ticaret Mobil Uygulama

   

  E-TİCARET MOBİL UYGULAMA

   

  Günümüz gelişen teknoloji alt yapısı sayesinde online satış yapmak artık çok kolay !

  Teknolojinin hızla ilerlemesi ve akıllı telefon kullanımının yaygınlaşması ile beraber günümüzde mobil telefonlarımızdan hemen hemen her ihtiyacımızı karşılayabilecek seviyelere geldik.
  Öyle ki günümüz teknolojisinde akıllı telefonlar hayatımızı kolaylaştırmaya hız kesmeden devam ediyor , E-Ticaret sektörünün de büyümesine katkıda bulunan mobil platformlar aracılığı ile mobil uygulamalardan satış yapmak artık çok kolay. E-Ticaret mobil uygulama bir diğer adıyla M-Ticaret, her model akıllı cep telefonları ve tabletlerde sorunsuz bir şekilde çalışan e-ticaret siteleri üzerinden ürün satmaya verilen isimdir.

   Genellikle E-Ticaret mobil uygulamaları üzerinden alışveriş yapan kişiler ödemelerini mobil bankacılık ya da mobil ödemeler yolu ile  gerçekleştirmektedir. Fakat günümüzde birçok mobil e-ticaret sitesi hedef kitlesinde yer alan tüketicilere daha kolay bir hizmet verebilmek için kredi kartı, banka kartı, havale ve eft gibi yöntemleri sitelerine ekleyerek de ürün tahsilatı gerçekleştirmektedir.

   

  İşletmenize ve e-ticaret sitenize özel olarak tasarlanan E-Ticaret mobil uygulamalar sayesinde IOS ve Android işletim sistemli platformlarda hızlı ve kolay bir şekilde ürün veya hizmet satışı yapmanız mümkündür.

   

  E-Ticaret Mobil Uygulamalarının Önemi

   

  Hizmet veya satılan ürüne dinamik ve kolay bir şekilde erişebilme , daha hızlı ve akıcı kullanıcı deneyimi ve  bu sayede kullanıcılara belirli bir işletim sistemi platformundaki tüm cihazlara ulaşmak mümkündür. Hızlı, geliştirilebilir ve anında müdahale edilebilir olması sayesinde oldukça avantajlı bir şekilde kullanılabilir. Bunların yanı sıra Satışları Artırmak, Daha Geniş Bir Hedef Kitle., Pratik Kullanım için Telefon Uygulamaları, Marka Bilinirliğini Artırmak, Etkin Müşteri İlişkileri Yönetimi, Mobil Bildirimler ile Akılda Kalıcılık., kolay erişim, Mobil Site Kullanımından Daha Hızlı, Mobil Uygulama ile Maliyet Avantajı gibi kolaylıklar rakiplerinizin her zaman bir adım önünde olmanıza olanak sağlıyor.

   

  Yüksek Hız ve Zengin Kullanıcı Deneyimi !

  Native olarak geliştirilen uygulamamız ile kullanıcılarınız bir uygulamadan alabilecekleri en yüksek hız ve kullanıcı performansını alırlar. Play Store ve App Store gibi doğrulanmış uygulama mağazaları aracılığı ile daha geniş ve doğru kullanıcı kitlesine hitap edin !

   

  Kolay ve Çok Fonksiyonlu Panel Yönetimi

  Yönetici panelimiz aracılığı ile mobil uygulamamızın anasayfa tasarımını, menülerinizi , bloklarınızı, slider ve görsellerinizin sırasını düzenleyebilir , yeni kategoriler, bloklar ve menüler ekleyebilir , günün her anında kullanıcılarınıza bildirimler gönderebilir ve indirim kampanyalarını tek bir panel üzerinden tek tık ile yönetebilirsiniz ve tamamen kendinize özgün bir anasayfa deneyimi  müşterilerinize yaşatabilirsiniz.

   

  Çoklu Para Birimi ve Dil Seçenekleri

  Native uygulamamız ile birden fazla dil ve para birimi seçenekleri ile kullanıcılarınıza alışveriş yapma imkanı sunabilirsiniz. Dilediğiniz dil seçeneklerini (Tr, En, Al vb.) ve para birimlerini  (Tl , Usd ,Euro)  ile kullanıcılarınıza satış deneyimi yaşatabilirsiniz.

   

  Eş Zamanlı Çalışma

  Mobil uygulamamızı web sitenize entegre olarak tek panel üzerinden yönetilebilir ve gelen siparişler entegreli çalışarak stok problemlerinin önüne geçebilirsiniz !  


  Push Bildirimleri

  mobil uygulamanız üzerinden satışlarınızı  arttırmanızı sağlayacak push bildirim özelliğimiz ile uygulamınızı kullanan her kullanıcıya özel bildirimler(kampanya, indirim, bilgi) gönderebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

   

aradığınızı bulamadınızmı ?
www.uptimebilisim.com
uptimebilisim.com