Uptime Bilişim

E-Ticaret DanışmanlığıE-Ticaret Danışmanlığı

  E-Ticaret Danışmanlığı Nedir?

   

  Sahip olduğunuz yada sahip olmayı düşündüğünüz E-Ticaret sitesini kuran,analiz eden ve eksik yönlerini tespit edip cironuzu arttırmanıza yönelik profesyonelçözümler üreterek gideren firmalara yada kişilere E-Ticaret danışmanılığı  denir.

   

  UPTİME BİLİŞİM E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

   

  Uptime Bilişim olarak, kendimizi yeni nesil dijital yazılım ajansı olarak tanımlıyoruz.Yaptığımız her proje ile markalarımızın dijital varlığını ve marka değerini zenginleştirmeyi amaçlıyoruz. Benzersiz marka görünümlerini, kişiliklerini ve seslerini somut olmayan bir dijital dünyada bulabilmeleri için markalarımıza yenilikçi çözümler ve özgürlükçü özgün fikirler üretiyoruz. Türkiye’nin lider ajanslarından biri olmayı hedefliyor, müşterilerimiz için kurumsal web site, özel yazılım, e-ticaret ve dijital pazarlama alanında profesyonel çözümler üretiyor. Hem hızlı açılan web siteler hemde SEO uyumlu sayfalar inşa ediyoruz.Yeni müşterilerimize hep şunu söylüyoruz yüzlerce marka bizi tercih ederek yanılıyor olamaz..

   

  Bizi Tercih Eden E-Ticaret Müşterilerimiz,

  Cigit Kids Dedemin Emayeleri FootCourt Lig Dr.Etto İnci topuk Lafemme By Begüm Marla 1001 Dijital Arslan Tedarik Sububi Tesir Sonayin Atölyesi

  Gusto Gold

   

   

   

   

   

   

   

   

  Sizinle Nasıl Çalışıyoruz?

  01

  ihtiyaç belirleme

  İşimize ilk sizleri tanıyarak başlıyoruz, kolları sıvazlıyoruz sizin için uygun pazarları ortaya çıkartıp hangi platformalarda olmanız gerektiğini çıkartıyoruz.

  02

  planlıyoruz

  Projenize başlamadan önce karşılaşacağımız, yapacaklarımız ve ihtiyaç duyacağımız tüm süreçleri bir zaman çizelgesi içerisine alarak işimizi planlıyoruz.

  03

  sunum ve onay

  Bu güne kadar edindiğimiz derin bilgi ve tecrübe ile sizler için en iyi çalışmalarımızı hazırlayarak sizlere demo sunumu çalışması yapıyoruz..

  04

  yayın ve destek

  Onayınız alındıktan sonra projenizi yayına alıyoruz. Destek gerekirse biz hep buradayız.

aradığınızı bulamadınızmı ?
www.uptimebilisim.com
uptimebilisim.com